Офіційний список депутатів Чернівецької міської ради VII скликання

2
3582
Загрузка...

 

За підсумками виборів 25.10.2015 до Чернівецької міської ради увійшли представники 6-ти партій. Лідери – «Рідне місто» (10 депутатів), БПП «Солідарність» (9 депутатів) та «Батьківщина» і «Самопоміч» (по 6 депутатів).

 

Чернівецька міська рада (список депутатів VІІ скликання):

Бешлей Володимир Васильович (“Рідне місто”)
Бешлей Тетяна Василівна (“Рідне місто”)
Білик Ростислав Романович (“Рідне місто”)
Михайлішин Віталій Михайлович (“Рідне місто”)
Найдиш Валерій Миколайович (“Рідне місто”)
Продан Василь Сафронович (“Рідне місто”)
Тихонович Максим Семенович (“Рідне місто”)
Ткачук Юрій Михайлович (“Рідне місто”)
Чесанов Анатолій Анатолійович (“Рідне місто”)
Чинуш Валерій Миколайович (“Рідне місто”)

Греков Сергій Анатолійович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Кавуля Андрій Васильович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Максимюк Василь Сидорович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Осачук Василь Іванович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Романчишин Андрій Анатолійович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Савчук Віктор Васильович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Сєхов Володимир Євгенійович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Скрипа Ромео Титусович (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)
Якимчук Наталія Яківна (“Блок Петра Порошенка – “Солідарність”)

Бабух Тарас Васильович (ВО “Батьківщина”)
Бурега Юрій Іванович (ВО “Батьківщина”)
Гаїна Роман Георгійович (ВО “Батьківщина”)
Казимірович Валерій Володимирович (ВО “Батьківщина”)
Мунтян Артур Іванович (ВО “Батьківщина”)
Пуршага Олександр Іванович (ВО “Батьківщина”)
Сорохан Любов Григорівна (ВО “Батьківщина”)

Брязкало Андрій Федорович (Об’єднання «Самопоміч»)
Гавриш Віталій Ярославович (Об’єднання «Самопоміч»)
Ковалюк Богдан Іванович (Об’єднання «Самопоміч»)
Матвієнко Віталій Володимирович (Об’єднання «Самопоміч»)
Олевич Аліна Анатоліївна (Об’єднання «Самопоміч»)
Ставчанський Олександр Володимирович (Об’єднання «Самопоміч»)

Гончарюк Іван Дмитрович (“Народний контроль”)
Наконечниий Ігор Юрійович (“Народний контроль”)
Петришин Ярослав Романович (“Народний контроль”)
Сафтенко Юлія Костянтинівна (“Народний контроль”)
Яринич Михайло Федорович (“Народний контроль”)

Ілюк Андрій Робертович (ВО “Свобода”)
Кандиба Андрій Євгенович (ВО “Свобода”)
Моклович Назар Михайлович (ВО “Свобода”)
Собко Микола Степанович (ВО “Свобода”)
Цуркан Юлія Тодорівна (ВО “Свобода”)

***

Результати голосування за політичні партії:

1 “РІДНЕ МІСТО” – 12357 – 17,8999%

2 “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – “СОЛІДАРНІСТЬ” – 10449 – 15,1360%

3 ОБ’ЄДНАННЯ “БАТЬКІВЩИНА” – 8767 – 12,6995%

4 ОБ’ЄДНАННЯ “САМОПОМІЧ” – 6539 – 9,4721%

5 “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ” – 6127 – 8,8753%

6 ОБ’ЄДНАННЯ “СВОБОДА” – 5314 – 7,6977%

7 УКРОП – 3305 – 4,7875%

8 “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК” – 3229 – 4,6774%

9 РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА – 2545 – 3,6866%

10 “ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ” – 2360 – 3,4186%

11 “АВТО-МАЙДАН” – 1611 – 2,3336%

12 “НАШ КРАЙ” – 1495 – 2,1656%

13 АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ – 1111 – 1,6094%

14 “ЗЕЛЕНИЙ ТРИЗУБ” – 897 – 1,2994%

15 “СИЛА ЛЮДЕЙ” – 871 – 1,2617%

16 “НОВА ДЕРЖАВА” – 567 – 0,8213%

17 “ВІДРОДЖЕННЯ” – 518 – 0,7504%

18 “КОЗАЦЬКА УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ” – 384 – 0,5562%

19 “СОЦІАЛІСТИ” – 345 – 0,4998%

20 “ГРОМАДА І ЗАКОН” – 243 – 0,3520%

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ