Нардеп публічно бреше – свідомо або просто не знає, про що пише?..

2
611
Загрузка...

Народний депутат Максим Бурбак, коментуючи скандальні події навколо партії «Рідне місто», публічно збрехав про «кляузи в прокуратуру з вимогою притягнути до відповідальності студентів».

 

Прикро, що Максим Юрійович змішує все до купи – нормальні тези про те, що «треба покінчити з самим ганебним явищем скупки голосів під час виборів», «все повинно бути законно та прозоро» і т.п., заміну собою судової гілки влади (про «поплічника, який займався фальсифікаціями місцевих виборів» – це доказано?!) та, найгірше, мабуть, брехливу тезу щодо «кляузи в прокуратуру з вимогою притягнути до відповідальності студентів». Будь-хто може прочитати повний текст того звернення (нижче) і пересвідчитися, що воно було не проти студентів, а проти організаторів блокування сесійної зали.

«…Звертаємося до прокурора області щодо відкриття кримінального провадження стосовно осіб, винних в організації захоплення та блокування міської ради під час проведення сесії 2 грудня 2013 року.

Сподіваємося, що правоохоронні органи дадуть належну правову оцінку зазначеним діям та вживуть передбачених законодавством заходів до винних осіб».

Максиме Юрійовичу, де тут вимога притягнути до відповідальності студентів?! Вам відомо, що цю акцію точно організували студенти, що так впевнено прив’язуєте звернення саме до них? Якщо Вам це відомо, чому не повідомляєте про це правоохоронцям, адже ж блокування сесійної зали – незаконна річ, невже Ви підтримуєте незаконність і приховуєте дані, які могли би допомогти слідству? Це риторичні запитання, з яких випливає наступне: чому Ви публічно брешете, перекручуючи текст звернення, на яке посилаєтесь? Ви це робите свідомо чи просто не читали саме звернення? Ви ж народний депутат, маєте відповідати за свої слова! Хіба Ви не розумієте, що такою публічною брехнею Ви налаштовуєте проти себе у т.ч. людей, які були проти попереднього режиму, але сильно розчаровані і у теперішній «вашій» владі, а тут Ви ще й відвертою брехнею «добиваєте». Це Ви так хочете допомогти теперішній опозиції – щоби у неї було більше прихильників?..

Є факт – звернення. Є конкретний текст. Як можна так відверто маніпулювати і перекручувати, це – рівень народного депутата?..

Ось пост Максима Бурбака щодо подій навколо партії «Рідне місто»:

«Партія “Рідне місто”, яке прихистило у себе всіх колишніх тушок та регіоналів Чернівецької міськради, перекрило рух в центрі міста на захист свого поплічника, який займався фальсифікаціями місцевих виборів. Взимку 2013 року вони писали кляузи в прокуратуру з вимогою притягнути до відповідальності студентів, які не побоялися вийти на пікет проти засилля регіоналів в міськраді. Цього разу вони запустили схему підкупу студентів під час голосування на дільницях в студмістечку. Спостерігачі цьому перешкодили, а міліція розпочала слідчі дії. Треба покінчити з самим ганебним явищем скупки голосів під час виборів. Тому міліція повинна відпрацювати всі процесуальні дії та направити справу до суду. Все повинно бути законно та прозоро. Після всіх подій, які сталися в нашій державі, ми не можемо допускати знов повернення методів регіоналів. Доста !!!
Десь я вже це бачив восени 2013 року. Тоді тітушки “супроводжували” всі акції Євромайдану. Прикро побачити таке сьогодні. Але тоді ми перемогли, переможемо і сьогодні».

***

А ось Текст звернення від депутатів міської ради за наслідками блокування сесійної зали 2.12.2013:

Другого грудня 2013 року вся громадськість, журналісти та мешканці міста були свідками та спостерігали в режимі онлайн (наживо) по телевізору та інших відеопристроях події, які відбулись у Чернівецькій міській раді.
Керівник депутатської фракції “За Батьківщину” О. П. Каспрук після прийняття міською радою рішення, в якому вона дала оцінку подіям, що відбулися в ніч 30 листопада 2013 року в місті Києві, в порушення Закону України “Про доступ до публічної інформації” та Регламенту міської ради під тиском натовпу, який заздалегідь був заведений до сесійної зали міської ради, вимагав включення до порядку денного питання про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради за те, що він підписав адміністративний позов до суду.

Використовуючи та зловживаючи довірою молоді із Євромайдану заради власних корисних цілей, група осіб та деякі депутати Чернівецької міської ради із фракції “За Батьківщину” вчинили протиправні дії, заблокувавши вихід із сесійної зали міської ради після того, як у роботі поточної сесії було оголошено перерву. Тим самим не надали можливості секретарю та депутатам міської ради сповістити учасників Євромайдану, що знаходились перед Ратушею, про ухвалене на сесії рішення щодо подій в ніч на 30 листопада 2013 року в місті Києві та відповідні вимоги у цьому зв’язку до вищих органів влади України.

У ході спілкування з молоддю, яка кілька годин поспіль блокувала сесійну залу, нам стало відомо, що більшість із них – мешканці інших областей та не є членами територіальної громади міста чернівці й брали участь у блокуванні міської ради за винагороду.

Окрім того, 2 грудня ввечері громадські активісти та працівники міліції затримали групу осіб, які пронесли в приміщення міської ради пластикову ємність з бензином, а також пристрої для підпалу.

Ми були свідками того, хто підбурював людей з Євромайдану до протиправних дій і керував упродовж дня і вечора їхніми діями.

Звертаємося до прокурора області щодо відкриття кримінального провадження стосовно осіб, винних в організації захоплення та блокування міської ради під час проведення сесії 2 грудня 2013 року.

Сподіваємося, що правоохоронні органи дадуть належну правову оцінку зазначеним діям та вживуть передбачених законодавством заходів до винних осіб.

Органи місцевого самоврядування при прийнятті рішень мають керуватися принципом законності й не можуть піддаватися тиску натовпу з метою прийняття протиправних та незаконних рішень.

Депутати Чернівецької міської ради

***

Молоді політики визнали, що заяви депутатів проти студентів не було (відео)

***

Бурбак: Якщо біля ЧНУ збудують перукарню, я побудую супермаркет в ботанічному саду

***

І щоби не виглядало, що fakty.cv.ua вибірково вимагають відповідати за свої слова, публічно запитуємо також у представників партії «Рідне місто», чому ви неодноразово називаєте цю партію місцевою, якщо є Всеукраїнська партія з цією назвою, де фігурують наші місцеві осередки з «рідними» для чернівецького «Рідного міста» прізвищами?  Можете довести, що це різні партії, і що ті осередки на сайті Всеукраїнської партії «Рідне місто» не мають нічого спільного і ніяк не пов’язані з чернівецькою партією «Рідне місто»?..

***

Продан: Мета обшуків – залякати, показати, що вони тут влада, керують (відео)

***

Через тиск на партію «Рідне місто» активісти перекрили вулицю Головну у Чернівцях

***

В “Рідному місті” почались обшуки (+відео, подробиці)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ