Кандидат в мери… провалився в яму на вул. Б. Хмельницького (відео)

4
1255
Загрузка...

Один з претендентів на посаду мера Чернівців під час зйомок передвиборчого відеозвернення провалився в яму на «знаменитій» проблемній вул. Б. Хмельницького, і це вплинуло на режисуру самого ролику.

 

Тепер це відео кандидата в мери Олександра Пуршаги стрімко набирає обертів, «наступаючи на п’яти» за кількістю переглядів ролику Олексія Каспрука. Так що це – вдала режисерська постановка чи випадковість?

Як стало відомо fakty.cv.ua з оточення кандидата, Олександр Пуршага під час зйомок просто випадково зашпортався на проблемній вул. Б. Хмельницького (де ще велика частина залишається без асфальту). Спершу мали це вирізати, але потім подумали, що це ж реалії життя, то чого «приховувати». А п. Олександру «наказали» в разі перемоги на виборах працювати так, щоби інші кандидати в майбутньому не провалювались в ями, знімаючи свої передвиборчі ролики:)

Нагадаємо, Олександр Пуршага очолює список кандидатів від ВО «Батьківщина» до міської ради. І ця ж сила, зрозуміло, висунула його кандидатом на посаду Чернівецького міського голови.

Олександр Іванович очолює управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації.

А ось і сам ролик, який став популярним:

***

А кого би ви хотіли бачити мером Чернівців після 25 жовтня? (список кандидатів)

***

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ