У Чернівцях запрацювало 30 відеокамер спостереження за дорожнім рухом

1
2287
Загрузка...
Система відеоспостережень на перехрестях міста була сьогодні презентована в міській раді. Вона запрацювала в Чернівцях в результаті реалізації транскордонного проекту «Інформаційна система безпеки дорожнього руху».

Проект впроваджувався впродовж півтори року Чернівецькою міською радою спільно з Буковинською агенцією регіонального розвитку. Закордонними партнерами Чернівців у цьому проекті були міська рада м.Унгени (Молодова) та муніципалітет м.Дорохой (Румунія) – повідомляє прес-служба міськради
На восьми перехрестях міста: Головної-Руської, Московської Олімпіади-Калинівської, Комарова-Головної, Комарова-Небесної Сотні, проспекту Незалежності-Головної, проспекту Незалежності-Небесної Сотні, Руської-Винниченка, Руської-Московської олімпіади встановлено 30 відеокамер, які цілодобово слідкують за рухом транспорту та пішоходів.
«Цей проект має підвищити безпеку чернівчан, – зазначив на презентації міський голова Олексій Каспрук. – Встановлення відеокамер на найбільш жвавих перехрестях і площах міста профінансували наші європейські партнери. Тепер ми опрацьовуємо включення більшої кількості камер у систему безпеки міста. Тобто плануємо встановлення камер в усіх місцях масових зібрань людей. Це є великий крок у майбутній реформі поліції, створенні муніципальної поліції, щоб оперативно можна було реагувати на проблеми, які виникають у нашому місті. Я впевнений, що це дозволить значно покращить безпеку городян. Можна сказати, що сьогодні настав «чорний» день для порушників правил дорожнього руху. Ми можемо відслідкувати,куди і скільки разів проїхала, наприклад, вантажівка з гравієм, хто і коли викидає сміття в непристосованих для цього місцях, як працює громадський транспорт. В разі аварійних ситуацій повну інформацію з відеокамер матимуть правоохоронні органи. Сервер буде знаходитись в приміщенні Ратуші».
Fakty.cv.ua
Загрузка...

1 коментар

  1. Особливо цікаво те,що сервер буде в міській раді. Це дуже потужно.. Це ж ніхто не буде мати туди доступу :)))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ