Новий керівник управління освіти у Чернівцях – математик Сергій Мартинюк (біографія)

2
2664
Загрузка...

Георгія Олійника на посаді начальника міського управління освіти замінив багаторічний викладач кафедри алгебри та інформатики ЧНУ Сергій Мартинюк.

До цього (з серпня 2014 р.) Сергій Васильович працював заступником начальника міського управління освіти. Начальником він призначений розпорядженням голови з 31 серпня 2015 р., про що повідомляє прес-служба міської ради.

Георгій Олійник, який до цього очолював управління освіти міської ради, перейшов на викладацьку роботу та призначений радником міського голови з питань освіти на громадських засадах.

Міський голова Олексій Каспрук висловив вдячність Георгію Олійнику за якісний менеджмент освітянською галуззю та гарну підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Довідково.

МАРТИНЮК Сергій Васильович, 1967 року народження, народився в м. Чернівці. Освіта – вища, Чернівецький ордена Трудового Червоного Прапора державний університет (1989 р.), прикладна математика, математик. Має досвід роботи на керівних посадах у бізнесових структурах, 17 років працював викладачем на кафедрі алгебри та інформатики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. З серпня 2014 року працює заступником начальника управління освіти міської ради

fakty.cv.ua

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ага,ця особа їхавши до Чернівців зі Львова,у швидкісному потязі 24.05.2016 бухав пивко і поїдав харчі з елітного готелю у львові, у вагоні де можна взагалі вживати алкогольні напої.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ