«Чернівецький» збірник України і Ко підтримали військових на передовій (фото)

0
791
Загрузка...

Гравець збірної України з футболу Роман Зозуля (чий батько, нагадаємо, жив у Чернівцях) з колегою по збірній та «Дніпру» Артемом Федецьким, а також головним тренером дніпрян Мироном Маркевичем та відомим телеведучим і коментатором Олександром Гливинським (прес-аташе збірної) побували з «гостинцями» у Донецькому прикордонному загоні у Маріуполі.

— Хлопці виконують свій обов’язок перед країною і захищають усіх нас та наші цінності. Обов’язок кожного українця — допомогти воякам нести цю службу, підтримати всім необхідним, висловити свою повагу й вдячність за їхню відданість і самопожертву заради нації, — цитує наставника «Дніпра» Мирона Маркевича fcdnipro.ua.

Основну роботу щодо збору гуманітарної допомоги нашим воякам здійснив Фонд Романа Зозулі «Народна Армія», яку в цьому підтримали усі інші учасники поїздки в зону АТО. Заздалегідь поцікавившись у військових, що саме є найбільш необхідним дня них, футбольні волонтери зібрали повний вантажний мікроавтобус питної води, предметів гігієни, харчових наборів, цигарок. Також прихопили чимало футбольної атрибутики — ігрові футболки Романа Зозулі та Артема Федецького, матчеві вимпели збірної України, клубні вимпели ФК «Дніпро», шарфики збірної та клубу, в тому числі з фіналу Ліги Європи УЄФА. Особливе місце серед сувенірів займали ігрові м’ячі з фіналу Ліги Європи з автографами наших фіналістів та ігрові м’ячі із зображенням емблеми ФФУ.

Розпочавши волонтерський вояж о 8-й ранку з Дніпропетровська, два мікроавтобуси дісталися кордону Донецької та Запорізької областей за чотири з половиною години. Просуваючись далі у колоні Державної Прикордонної служби, волонтери відвідали Донецький прикордонний загін у місті Маріуполі, після чого неодноразово побували неподалік лінії фронту — у підрозділах ДПСУ у селах Зоря, Сартана, Привражне, Гнутове. Крім того, футбольні візитери зупинялися на блок-постах, де несуть службу українські військові.

Футбол: Для Романа Зозулі Чернівці – місто, де жив батько і живе тітка

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ