Олімпійські символи не допомогли сесії уникнути скандальності (фото, відео)

2
712
Загрузка...

Сподівання, що завдяки «олімпійському початку» сесія міської ради 25.06.15 пройде за більш «мирним» сценарієм, не виправдались…

 

Олімпійські презенти від зіркової лучниці Тетяни Дорохової, з побажаннями, аби в сесійній залі дотримувались олімпійських ідеалів миру і чесної боротьби, трохи «припізнилися». На час, коли чемпіонці Європи та світу, учасниці Олімпіади-2012 і заступнику голови обласного відділення НОК України надали слово, вже встиг «наробити галасу» гіпер активний депутат Володимир Бешлей. В його заявах і виступах багато влучних зауважень, але й скандальності вони не позбавлені, як правило…

Тетяна Дорохова презентувала симпатичний настільний олімпійський прапорець та персонально меру – патріотичний м’яч зі своїм та іншої олімпійки Лідії Січенікової автографами.

Після цього, на правах в.о. керівника відділення НОК (за відсутності Івана Гешка, який не повернувся ще із змагань в Канаді), Тетяна запросила депутатів та інших присутніх на масовий пробіг в рамках «Олімпійського дня» 27 червня в парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. Наголосивши, що це не змагання, а символічний забіг, в якому головне – символічно подолати дистанцію. Аби депутати не витрачали час на реєстрацію на місці, їм запропонували зробити це в оргвідділі (де чекала представниця облцентру «Спорт для всіх») і прямо в мерії заявитися та отримати нагрудний номер. Олексію Каспруку номер 500 Тетяна Дорохова вручила прямо в сесійній залі. На завершення вона попросила депутатів підтримувати і олімпійців, і розвиток фізкультури і спорту, загалом. Іншими словами – підтримувати спортивні питання порядку денного.

Одне з таких питань отримало підтримку вже незабаром після виступу олімпійки. Як ми вже повідомляли, на сесії прийняли рішення виділити футбольному клубу «Буковина» 400 тис. грн.

У різному представники громадськості, як правило, інформували про проблеми, пов’язані або з якимись попередніми рішеннями міської влади, або з некоректністю з боку забудовників. Зокрема, із заявами виступили представники громадської спілки «Проспект, 131».

До міської сесії добрався баскетболіст з політичними амбіціями Андрій Калинка, який не так давно, перебуваючи на навчанні в Рівному, встиг «відзначитися» на тамтешній сесії обласної ради, звідки нашого земляка «попросили» у не зовсім культурній формі.

Андрій справді не завжди може чітко і ясно пояснювати суть проблематики, на яку хоче звернути увагу, плюс ще й полюбляє «наїжджати», тому й непорозуміння нерідко трапляється… Олексій Павлович його дуже просив виступити коротко і по суті. Андрій збивався на «розповіді про все», але його вчасно зупиняли. Тож, зрештою, він доволі оперативно поінформував про ціль свого візиту: попросити депутатів про благодійні внески для доньки Героя України. Для автора найщедрішого внеску він приніс гарний презент – футболку-вишиванку від місцевого виробника («Р-текстиль», Роман Братко). Андрій хотів приступити до збору коштів прямо під час сесії, але його також вчасно зупинили, домовившись, що благодійністю депутати будуть займатися під час перерви.

(Хто заробив футболку-вишиванку наразі невідомо).

Зрештою, у т.ч. враховуючи «політичні баталії», депутати добралися за четвер лише до 4 питання порядку денного, тому продовжити сесія має у вівторок, 30.06.15.

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Сесія міськради 25.06.15 (у т.ч. Дорохова)

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ