Бурбак таки довів, що Бешлей має київську прописку? (документ)

6
2292
Загрузка...

Народний депутат Максим Бурбак оприлюднив новий документ, який стосується резонансної вже справи з пропискою депутата Чернівецької міської ради Володимира Бешлея.

 

Нагадаємо, Володимир Бешлей назвав розмови про його київську прописку безпідставними. Після цього Beshley-propyska-FBМаксим Бурбак «засвітив» відповідь на його нардепівський запит, яка свідчила, що п. Бешлей перебуває на військовому обліку в Києві. Свій «хід» Володимир зробив у вигляді фотографії на фоні Ратуші з паспортом в руках, прикриваючи точну адресу, але залишивши видимим надпис «м. Чернівці». Проте в соціальних мережах висловили сумнів щодо «чистоти» цього фото, припустивши, що на сусідній сторінці таки був інший надпис, який прибрали за допомогою програми комп’ютерної обробки фотографій.Burbak-zapyt-Beshley-propyska

І ось тепер Максим Бурбак, схоже, «добив» це питання, оприлюднивши ще одну відповідь на його запит. Цього разу міграційна служба інформує, що Бешлей Володимир Васильович, 03 листопада 1983 року народження, уродженець міста Чернівці, був зареєстрований за місцем проживання: місто Чернівці, вулиця Хотинська, будинок 54-В, квартира 50 та 15.08.2014 року знятий з реєстрації місця проживання у зв’язку з вибуттям у місто Київ.

Цей пост Максим Юрійович прокоментував так: «Прочитав на одному ” об’єктивному ” чернівецькому сайті: “Сьогодні Володимир Бешлей не витримав і сфотографувався із паспортом із пропискою. Очевидно, це фото спеціально для членів уряду та міських голів “Вирішив, що треба ставити останню крапку в цьому квесті . Безумовно, доданий документ для всієї громади м. Чернівці. Як завжди, висновки робити самій громаді. Дуже доцільно напередодні місцевих виборів».

Чи буде ще один хід на відповідь від Володимира Бешлея? Тепер вже фотографіями не обійтись. Хіба що зібрати прес-конференцію і показати пресі паспорт з чернівецькою (або не київською) пропискою. Інакше цей «інформаційний двобій» програно.

fakty.cv.ua

***

Бешлей розказав про київську прописку, за що забирають квартиру і не лише

***

Бурбак звинуватив Бешлея у брехні щодо київської прописки і надав документ про військовий облік

Загрузка...

6 КОМЕНТАРІ

 1. Хлопці не займайтесь херньою типу “а кто кому Мойша приходиться и где он жывет???!!!”…а краще покажіть фото скільки грошей ви перерахували на лікування ГЕРОЮ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРУ ПЕТРАКІВСЬКОМУ…його доця Настя дуже хоче щоб татко заговорив і обняв її…вона зневірилась що золота рибка що живе у них не хоче допомогти татові!!! Станьте тими золотими коропами які здійснять Настіну мрію!!! Змагайтесь краще фотографіями у кого буде більша сума перерахована!!! Я першим долучаюсь до цього змагання!!!!Поїхали…на старт…увага…МАРШ!!!!

 2. Реквізити для допомоги:
  ПриватБанк № картки 5363 5426 0083 7992 Тятяна Никифирівна (мама)
  Картка Приватбанку на ім’я Петра Станіславовича Петраківського -Рахунок у гривнях 4731 2171 0365 6375 -Рахунок у євро 4731 2171 0365 6078 -Рахунок у доларах США 4731 2171 0267 1268
  Більше читайте тут: http://tsn.ua/dopomoga/kapitan-petrakivskiy-oleksandr-potrebuye-dopomogi-370066.html

 3. Шо ти Андрій туди ж клониш куди наше керівництво? Хай влада забезпечує армію, бо ми платимо податки на що?
  А Бешлей хай показує паспорта не фото з фотошопом. Або хай визнає що нема прописки у Чернівцях.

 4. Петро а ти дійсно Петро???Чому ти не хочеш написати свою фамілію, скільки податків заплатив ти Петро (скинь будьласка фото своєї декларації сюди на сайт)????? А для всіх депутатів в тому числі і Бешлея а також депутаток чекає приємний сюрприз…на найближчих сесіях!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ