Міліція знайшла виконавців резонансного побиття активіста Жижияна

2
222
Загрузка...

На активіста і громадського діяча Ігоря Жижияна, нагадаємо, напали на початку квітня у Чернівцях біля будинку, в якому він мешкає.

 

Тоді сам постраждалий називав серед можливих замовників навіть посадовців з правоохоронних органів. І ось у п’ятницю, 29.05.15, Ігор Жижиян повідомив:

 

“Учора буковинська міліція затримала трьох жителів нашого краю, які напали на мене 3 квітня та побили металевими палицями. Дані особи вже раніше притягувались до кримінальної відповідальності за замовні побиття буковинців. На жаль замовника зловмисники не називають. Отже, версія щодо причетності начальника міліції Сергія Пілігріма до мого нападу розсипалась. Прошу вибачення у Сергія Вікторовича за те, що раніше його підозрював та хочу подякувати йому і його команді фахових міліціонерів за проведену роботу. Можливо йому дійсно вдасться повернути довіру громади до міліції. Цього йому і бажаю”.

 

Загадкою залишається, хто ж замовив це побиття… Сподіваємось, і на це запитання міліція теж знайде або, можливо, вже знайшла відповідь, яку згодом оприлюднить.

fakty.cv.ua

Резонанс: Після побиття, з важкими травмами, до лікарні потрапив активіст Ігор Жижиян

Активіста Жижияна били монтировками… (нові факти)

Невинну людину звинувачують у побитті Жижияна (+Відео спростування)

Ціна розкриття справи про побиття Жижияна – посада начальника обласної міліції?

Радник сенатора США Джона Маккейна зайнявся справою побиття Жижияна

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ