ІІ Біг Миру 2015 у Чернівцях зібрав близько 1000 учасників (фото, відео)

2
1939
Загрузка...

У неділю, 17.05.15, у центрі Чернівців вдруге відбувся Біг Миру, а також ІІ Естафета Миру серед навчальних закладів Буковини.

 

Бігу Миру передувала Естафета Миру, в якій нагороди розігрувалися у чотирьох номінаціях. Серед загальноосвітніх шкіл перемогу святкували представники ЗОШ №3, серед ПТУ – ВПХУ №5, серед середніх спеціальних навчальних закладів – політехнічний коледж, серед вузів – Чернівецький національний університет. Перша команда ЧНУ знову показала абсолютно кращий результат, тож залишила у себе перехідний Кубок.

У Бігу Миру взяли участь близько 1000 людей. Як зазначив співзасновник і організатор акції – чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м і голова обласного відділення НОК України Іван Гешко, точну кількість учасників поки що не підрахували: «Ми ще не зробили «переоблік» реєстраційним протоколам, зате підрахували кількість сертифікатів, які вручали всім учасникам на фініші. Їх у нас було 1120, точніше 1119, бо один ми одразу залишили, як кажуть, собі на пам’ять. А після Бігу Миру їх залишилось 211, це може означати, що учасників було 908. Торік для участі зареєструвались 752 учасники. Проте ми не ставимо собі за мету обов’язково бити якісь там рекорди кількісні. Головне, що багато чернівчан і гостей міста відгукнулись на наше запрошення і підтримали ідеї миру і здорового способу життя. Дякую всім, хто долучився. Особлива вдячність – готелю «Буковина» і особисто депутату міської ради Валерію Чинушу, який віднедавна є і головою обласної федерації легкої атлетики. Він позаторік обіцяв, що буде ще один масовий старт для всіх охочих, крім «масовки» на «Буковинській милі», а навесні минулого року, попри всі проблеми, фактично зініціював Біг Миру і майже повністю взяв на себе витрати по його проведенню. Як і цього року. Можу відзначити, що місцева влада завжди підтримує такі проекти. Але цього року, правду кажучи, саме міська рада приділила Бігу Миру особливу увагу, тобто не просто погодила і дозволила, а справді надала суттєву організаційну допомогу, за що теж велике спасибі. Впевнений, спільними зусиллями, як написано на Ратуші, ми багато чого можемо досягти!»

Зазначимо, що після Бігу Миру за стартовими номерами було розіграно чимало призів, у т.ч. 3 велосипеди, намети, футболки-вишиванки і т.д.

Велике спасибі колективним учасникам «Бігу Миру»! Це, зокрема, готель «Буковина», паби «Наше пиво» (вул. Героїв Майдану, 103-г – «Баварія», вул. Героїв Майдану, 29 – «Силует»), фітнес-центр «Ритм», група колективного схуднення Інни Брязкало-Чинуш, БК «Колізей-Машзавод», ГО «ТВОЯ ІНІЦІАТИВА», команда від Національної скаутської організація України – «Пласт», команда Чернівецького обласного відділення Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД…

Фото будуть додані.

«Біг Миру»– це ще один проект від організаторів «Буковинської милі».

Співорганізатори змагань: СК «Гешко», Чернівецька обласна федерація легкої атлетики, управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх», Чернівецьке міськспортуправління, Чернівецьке обласне відділення НОК України, регіональне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОНУ. Церемоніальний партнер – модельне агентство «Шоу-Тайм».

Головний партнер – готель «Буковина» (Валерій Чинуш).

***

***

***

***

***

***

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ