У Чернівцях з 28 квітня можна БЕЗКОШТОВНО вивчати мову ЕСПЕРАНТО!

1
1459
Ярослав Матвіїшин та Андрій Брязкало
Загрузка...

Уперше у Чернівцях відбудуться безкоштовні курси есперанто – найпростішої інтернаціональної мови спілкування. Початок – у вівторок, 28 квітня 2015 р., о 18:00.

Вести курси буде п. Ярослав Матвіїшин – професор Академії наук Сан-Марино.

Організований цей захід за підтримки представника ініціативної групи ГО «Самопоміч Чернівці» Андрія Брязкала.

Перше заняття – 28 квітня з 18:00 до 20:00 в обласній науковій бібліотеці ім. Михайла Івасюка (вул. Кобилянської, 17).

Друге – 29 квітня з 18:00 до 20:00 там же. Для тих, хто першу лекцію пропустив, вона буде повторена з 17:00 до 18:00.

Третє заняття – 30 квітня з 17:00 до 19:00 там же, в бібліотеці. Для тих, хто не був на перших двох заняттях, їх матеріал буде повторений з 16:00 до 17:00.

А з 1 по 10 травня курси продовжаться вже за участю гостей з інших регіонів України (до слова, готель «Буковина», на правах партнера і співорганізатора курсів, надає приїжджим учасникам курсів ексклюзивну знижку 50% на поселення!). Деякі заняття відбуватимуться в конференц-залі готелю «Буковина», деякі – в бібліотеці (місце буде уточнюватися і повідомлятися додатково).

Ярослав Матвіїшин веде заняття за цікавою методикою – на базі українських пісень. Як запевнив fakty.cv.ua п. Ярослав, хто відвідає 10 занять, навіть якщо це «абсолютний дебютант», знатиме мову як після 3-4 років навчання іноземної мови в школі.

Записатися на ці безкоштовні курси можуть всі охочі. Запис та додаткова інформація – за тел.: (098) 072-78-89 (Ярослав Матвіїшин, matviichine@aol.com, і, звичайно, на 1-му занятті).

Есперанто називають «шедевром логіки і простоти” (з резолюції Французької Академії наук) і вважають найпопулярнішою штучною мовою у світі. Есперантисти декларують свою мету як створення прямих та однакових можливостей для кожної людини у міжнародних стосунках (есперанто робить можливим рівноправне становище між людьми через те, що ні для кого ця мова не є рідною). Світ поступово повертається до ідеї прийняття есперанто в якості єдиної мови міжнаціонального спілкування, і коли це станеться, будь-яка людина, знаючи свою рідну мову та есперанто, зможе спілкуватися з іншими людьми у будь-якому куточку нашої планети.

Есперанто – це єдина з-поміж штучних мов, якою дозволено відправляти Службу Божу у греко-католицькій церкві. Есперанто є єдиною робочою мовою сотень щорічних міжнародних з’їздів, зустрічей і фестивалів. Вони відбуваються без участі перекладачів, що демонструє практичну можливість заощадження значних коштів.

Есперанто можливо вивчити швидше ніж будь-яку національну мову завдяки її простій і правильній побудові, адже граматика складається лише з 16 правил без жодного винятку.

Люди, що спілкуються мовою есперанто називаються есперантистами. Часто есперантисти є членами есперанто-клубів чи есперанто-організацій, беруть участь у різноманітних спільних заходах як в середині країни, так і за кордоном.

Отож, не втратьте шанс пізнати есперанто на безкоштовних курсах у Чернівцях!

(098) 072-78-89 (Ярослав Матвіїшин).

Заняття 28.04.15

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ