Голосування: Обираємо Міс Західна Україна 2015 (Інтернет)

1
15928
Загрузка...

Шанувальникам дівочої краси пропонуємо долучитися до голосування і взяти участь у визначення найгарнішої учасниці конкурсу «Міс Західна Україна 2015» за версією інтернет-аудиторії.

150418-Mis-Zahidna-Ukraina-afisha

Для участі в голосуванні достатньо ознайомитися зі складом учасниць (фото – нижче) і проставити позначку навпроти конкурсантки, яка найбільше вам сподобалась.

Голосування триватиме до 19:00 18 квітня!

Звертаємо увагу на те, що перемога в цій номінації не означає, що володарка найбільшої кількості голосів в інтернеті не зможе отримати і «головну корону» (тобто симпатії інтернет-аудиторії та членів журі можуть і збігтися).

Сам конкурс «Міс Західна Україна 2015» (на якому будуть визначені і Міс Буковина та Міс Чернівці) відбудеться у суботу, 18 квітня, у «Winston Hall» (початок – о 20:00).

Організатори: Національний комітет Міс Україна-Захід (Ольга Добрянська), модельне агентство «Шоу-Тайм» (Ліна Ільніцька), модельний центр «Ольга» (Ольга Добрянська).

Голосування: Міс Західна Україна 2015 (Інтернет)

  • 11. Казимирська Ольга (Чернівці) (18%, 236 Votes)
  • 19. Мороз Марія (Рівне) (13%, 174 Votes)
  • 8. Марущак Дарія (Калуш) (12%, 159 Votes)
  • 9. Величковська Ірина (Калуш) (10%, 136 Votes)
  • 12. Богонос Вікторія (Кам'янець-Подільський) (6%, 87 Votes)
  • 1. Меренчук Оксана (Чернівці) (4%, 55 Votes)
  • 17. Мілак Анастасія (Магала) (4%, 51 Votes)
  • 7. Чеорче Даніела (Сторожинець) (4%, 49 Votes)
  • 20. Семен Олександра (Ужгород) (4%, 47 Votes)
  • 13. Лактіонова Катерина (Рівне) (3%, 39 Votes)
  • 22. Бєлова Анастасія (Чернівці) (2%, 33 Votes)
  • 21. Цурік Ольга (Чернівці) (2%, 33 Votes)
  • 10. Хомут Віолетта (Калуш) (2%, 31 Votes)
  • 5. Бабяк Єлєна (Нововолинськ) (2%, 30 Votes)
  • 24. Шегера Каріна (Чернівці) (2%, 29 Votes)
  • 4. Урсуляк Андрея (Глибока) (2%, 27 Votes)
  • 15. Дулеба Юлія (Чернівці) (2%, 27 Votes)
  • 2. Мельникова Тетяна (Чернівці) (2%, 22 Votes)
  • 18. Тимощенко Ганна (Чернівці) (1%, 19 Votes)
  • 3. Бурла Вероніка (Глибока) (1%, 11 Votes)
  • 27. Вербіцька Уляна (Чернівці) (1%, 10 Votes)
  • 23. Павленко Надія (Чернівці) (1%, 8 Votes)
  • 25. Івоняк Інна (Івано-Франківськ) (1%, 8 Votes)
  • 14. Стельмах Оксана (Рівне) (1%, 8 Votes)
  • 26. Ставська Анастасія (Чернівці) (0%, 5 Votes)
  • 6. Сорокопуд Анна (Глибока) (0%, 4 Votes)
  • 16. Хреник Леся (Чортків) (0%, 2 Votes)

Всього проголосувало: 1 340

Loading ... Loading ...

***

1. Меренчук Оксана (Чернівці)
1. Меренчук Оксана (Чернівці)
2. Мельникова Тетяна (Чернівці)
2. Мельникова Тетяна (Чернівці)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Бурла Вероніка (Глибока)
3. Бурла Вероніка (Глибока)
4. Урсуляк Андрея (Глибока)
4. Урсуляк Андрея (Глибока)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Бабяк Єлєна (Нововолинськ)
5. Бабяк Єлєна (Нововолинськ)
6. Сорокопуд Анна (Глибока)
6. Сорокопуд Анна (Глибока)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Чеорче Даніела (Сторожинець)
7. Чеорче Даніела (Сторожинець)
8. Марущак Дарія (Калуш)
8. Марущак Дарія (Калуш)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Величковська Ірина (Калуш)
9. Величковська Ірина (Калуш)
10. Хомут Віолетта (Калуш)
10. Хомут Віолетта (Калуш)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. Казимирська Ольга (Чернівці)
11. Казимирська Ольга (Чернівці)
12. Богонос Вікторія (К.-Подільський)
12. Богонос Вікторія (К.-Подільський)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Лактіонова Катерина (Рівне)
13. Лактіонова Катерина (Рівне)
14. Стельмах Оксана (Рівне)
14. Стельмах Оксана (Рівне)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. Дулеба Юлія (Чернівці)
15. Дулеба Юлія (Чернівці)
16. Хреник Леся (Чортків)
16. Хреник Леся (Чортків)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. Мілак Анастасія (Магала)
17. Мілак Анастасія (Магала)
18. Тимощенко Ганна (Чернівці)
18. Тимощенко Ганна (Чернівці)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19. Мороз Марія (Рівне)
19. Мороз Марія (Рівне)
20. Семен Олександра (Ужгород)
20. Семен Олександра (Ужгород)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. Цурік Ольга (Чернівці)
21. Цурік Ольга (Чернівці)
22. Бєлова Анастасія (Чернівці)
22. Бєлова Анастасія (Чернівці)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23. Павленко Надія (Чернівці)
23. Павленко Надія (Чернівці)
24. Шегера Каріна (Чернівці)
24. Шегера Каріна (Чернівці)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25. Івоняк Інна (Ів.-Франківськ)
25. Івоняк Інна (Ів.-Франківськ)
26. Ставська Анастасія (Чернівці)
26. Ставська Анастасія (Чернівці)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27. Вербіцька Уляна (Чернівці)
27. Вербіцька Уляна (Чернівці)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ