Фестиваль КВН 1 квітня 2015 у Чернівцях: фото, відео, голосування

8
3692
Загрузка...

1 квітня 2015 р. у Чернівцях відбувся невеличкий фестиваль КВН, інтернет-переможці якого визначаться тут, на fakty.cv.ua.

 

«Фестивально» День сміху 2015 відзначили у пабі «Наше пиво», що по вул. Героїв Майдану, 103-г. Співорганіаторами були Буковинський клуб КВН та, звісно, сам заклад, а інформаційним партнером – портал fakty.cv.ua.

Міні-фестиваль був відкритим, у ньому взяли участь 5 команд. Крім цього, всі присутні мали можливість заробити «призові», вийшовши на сцену. І такі охочі теж знайшлися.

 

Призову трійку визначили шляхом голосування серед присутніх у «Нашому пиві». Але будуть і інтернет-лауреати, за яких можна голосувати тут до суботи, 11 квітня 2015 р., включно. Їх нагородять у неділю, 12.04.15, у тому ж «Нашому пиві», звісно.

Взяти участь у голосуванні просто. Перегляньте виступи команд і поставте позначки навпроти 1, 2 або 3 команд, які (яка) вам сподобалися найбільше.

Інформація та фото будуть додані.

Фестиваль КВН 2015 (голосування)

 • 2 Команда ім. Грушевського (32%, 181 Votes)
 • 3 Зупинка Фастівська (30%, 166 Votes)
 • 4 Клуб Z (21%, 119 Votes)
 • 5 Жіноча збірна Чернівців (11%, 60 Votes)
 • 1 Команда П (5%, 29 Votes)
 • Жарти із залу 1 (1%, 3 Votes)
 • Жарти із залу 3 (1%, 3 Votes)
 • Жарти із залу 2 (0%, 0 Votes)

Всього проголосувало: 550

Loading ... Loading ...

***

***

***

***

***

***

Жарти із залу

***

***

***

Загрузка...

8 КОМЕНТАРІ

 1. А коли власне відбудиться нагородження переможців та призерів інтернет голосування??? Вище сказано, що воно мало б відбутись 12.04.15 в ” Нашому пиві” , але воно в сей день вихідне! Невже данний сайт подає неправдиву інформацію?

 2. А коли власне має відбутись нагородження переможців та призерів інтернет голосування??? Вище сказано, що воно мало б відбутись 12.04.15. в ” Наше пиво” , але цього числа воно було закрите!!! Невже даний сайт подає неправдиву інформацію??

 3. А коли власне має відбутись нагородження переможців та призерів інтернет голосування??? Вище сказано, що воно мало б відбутись 12.04.15. в ” Наше пиво” , але цього числа воно було закрите!!! Невже даний сайт подає неправдиву інформацію?? не ігнорте!!! і розмістіть цей коментар!!!

 4. А коли власне має відбутись нагородження переможців та призерів інтернет голосування??? Вище сказано, що воно мало б відбутись 12.04.15. в ” Наше пиво” , але цього числа воно було закрите!!! Невже даний сайт подає неправдиву інформацію??

  • Оскільки 12.04 виявився вихідним днем, “автоматично” перенесли було на вівторок. Але переговоривши з керівництвом клубу, швидше, “зупинка” дати буде десь на вихідні:)

 5. Доброго дня, то коли ж буде “зупинка” дати? Може організатори спрпобують звязатись з переможцями? все це на якесь “кідалово”!!!((
  Чекаю на відповідь.Дякую.

  • Якби мова йшла про якийсь серйозний гонорар, можна було зрозуміти хвилювання…:) А той скромний гонорар ще з третього дня Паски чекає, коли я зайду забрати і передати представнику клубу КВН, з яким, до слова, ми регулярно спілкуємось. Не заходив я ще в “Баварію” з того часу, вистачає інших проблем… Як тільки буду в тому районі, заберу і передам Андрію, який вже віддасть інтернет-призерам.
   Спочатку пауза була пов’язана ще й з тим, що ми думали ще раз там зібратися. Але потім ця тема стала неактуальною і тепер затримка лише за тим, щоби заїхати, забрати і передати…
   Сподіваюсь, за часом відповіді теж більш-менш зрозуміло, чому не встигаю:) Але це лише поки що:) Залишається сподіватися, що курс гривні підніметься до того часу, як я передам той скромний гонорар, і команди будуть дякувати:)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ