«Чудові враження» чернівчан від «щастя» у вигляді субсидій…

1
884
Загрузка...

Новий віток «жити по-новому» в дії – чернівчани «пірнають» в «чудову атмосферу» оформлення субсидій, чи то, може, правильніше – «боротьби за субсидії»?..

SerbinchukTetyana

Чернівчанка Тетяна Сербінчук поділилася враженнями від походу до відділу оформлення субсидій:

«Сьогодні була в Шевченківській райраді… Ось так виглядає відділ оформлення субсидій. Пенсіонери годинами стоять в чергах то до одного віконця, то до іншого… Спеціалістів у нас не вистачає! Кожен новий бланк на оформлення коштує 3 грн! Зрозуміло, що з першого разу людині похилого віку заповнити важко… Нормальних слів для цього просто немає… Бачила, як бабуся купувала цей бланк за 3 грн. Злить те, що звичайну копію, зроблена на ксероксі, продають людям за 3 грн. Скільки вона коштує – 50 коп. чи 1 грн.?..

По-перше, перед тим як впроваджувати щось нове, треба бути готовим до реалізації на практиці, а не розводити потім руками і казати, що немає часу, кадрів і фінансів… Примушуючи людей терпіти таку зневагу…»

Ось такі у нас справи з субсидіями, під які тепер, завдяки «вмілому управлінню команди реформаторів», підпадає, мабуть, більша частина населення…

А, і щодо ксерокопій… Звичайна ксерокопія коштує «на кожному кроці» в середньому 65 коп. То що з цими 3 грн.? Це нова форма наповнення бюджету чи чиїсь «бізнес»?..

fakty.cv.ua

Конкретно про Субсидії. Хто отримуватиме? Як оформлювати?

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ