Відео: Буковинець Петро Моставчук підкорив відвертістю “Україна має талант”

0
2063
Загрузка...

Кожний телевізійний тиждень буковинці вдало прославляють наш край на різних талант-шоу. Цього вікенду не було наших представників на Плюсовому “Голосі країни”, але на СТБ-шному “Україна має талан” вдало подолав зробив перші кроки Петро Моставчук з Кіцманщини. 

Веселийрепер, танцюрист та майстер воркауту  з Буковини, з села Хлівище Кіцманського району, пройшов кастинг талант-шоу “Україна має талант”. Неочікувано для всіх і мабуть для себе, хлопець отримав два “так” від Слави Фролової та Ігоря Кондратюка. Грізне журі та публіку конкурсу він “взяв” своєю безпосередністю та жагою до перемоги.
Петро Моставчук навчився співати та танцювати самостійно. Під час виступу на сцені талант-шоу, видно було, що дуже хвилювався наш земляк, але добре, що судді підтримали хлопця і дали йому шанс, не тільки у цьому шоу, а може і у житті.
Руслан Танасійчук, мешканець сусіднього села, зазначив для Fakty.cv.ua, багато хто сміється з таких відчайдух, як МС петя, бо заздрять, а я дуже радий за Петра і має надію, що побільше таких простих, відвертих і щирих хлопців і Буковини “прориватимуть” у житті, бо доля у них важка і може такі програми дадуть змогу їм отримати, як то кажуть, “путівку у майбутнє”!

Пропонуємо переглянути відео суботнього виступу Петра Моставчука:

https://youtu.be/sS-459Q7Qos

А тут повне відео на сайті телеканалу СТБ!

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ