У Києві презентували тізер до фільму “Солодка Даруся” за романом М. Матіос (+Відео)

0
534
Загрузка...

Вчора побачив світ тізер до фільму “Солодка Даруся”, за одноіменним романом буковинки, народного депутата Марії Матіос. Для довідки, тізер – короткий трейлер, що використовується для реклами майбутньої стрічки і служить для створення інтриги навколо неї. І справді, 8-хвилинний відеотрейлер неабияк інтригує, і, як мінімум, викликає цікавість.

Цього року роман “Солодка Даруся” святкує 10-річний ювілей, і як зазначила авторка “нарешті прийшов час надати “Дарусі” нового виміру — екранізувати”.

Режисер-постановник проекту – молодий львів’янин Олександр Денисенко, який є учнем видатного поляка Анджея Вайди. Мешкає як у Львові, так і у Варшаві. Реалізовує арт-проекти у Америці, Великій Британії, Бельгії, Україні. У кіношколі та на кіностудії Вайди Олександр постійно працює під опікою видатного польського майстра.

Робота над картиною “Солодка Даруся” триває понад півтора роки та відбувається під патронатом президента України Петра Порошенка, а також за підримки Анджея Вайди, Фонду братів Віталія та Володимира Кличків, всесвітньовідомого голлівудського кінооператора – номінанта на премію “Оскар” Славоміра Іздзяка (автора фільмів “Падіння чорного ястреба”, “Гаррі Поттер”), Анджея Струмілло, міністра культури України.

Нагадаємо, що роман “Солодка Даруся” – це історія про долю маленької людини на тлі великих історичних катаклізмів середини ХХ століття. Німа дівчинка (згодом жінка) Даруся – символ понівеченої країни, яка не зважаючи на трагічні випробування, зберігає гідність та високу моральну чистоту.

Таким чином, очікується, що найближчим часом з’явиться черговий дійсно якісний український фільм, адже є все, що потрібно для гарної картини – цікавий та відомий сюжет, команда-професіоналів та стабільна фінансова складова.

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ