Про святкування та інформаційну війну «по-чернівецькі» в зоні АТО (фото)

1
1680
Загрузка...

Депутат Чернівецької міської ради, який пішов добровольцем на фронт, розповів, як його друг і соратник відсвяткував день народження в зоні антитерористичної операції (АТО).

 

Фото-звітом про «специфічне» святкування поділився чернівецький депутат Олег Громадський. А іменинником (23.03.15) був активіст ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» Андрій Поляк (позивний «Піка»).

А другого дня ГО «Європейське Партнерство» розповіла про внесок згаданого вище Олега Громадського в «інформаційну війну» проти кремлівської пропаганди в зоні АТО, і не лише:

Ось і ще одна інформаційна ластівка, запущеного раніше інформаційного проекту з Буковини, з дитячою любов’ю, долетіла до Станиці Луганської, до батальйону Національної Гвардії імені Кульчицького, до наших Буковинських захисників України. Чергова партія газети “ИСТИНА”, завдяки Олегу Громадському, донесла правду до жителів сходу і наших воїнів.

Також діти приватної школи «Гармонія», разом з учнями 5-А класу Ліцею № 4, передали часточку свого тепла, любові нашим героям. Адже що, як не любов, підтримує наших молодих, загартованих, обсмажених війною хлопців, мужніх побратимів.

Дітки своїми маленькими рученятами з любов’ю і надією на краще власноруч зробили обереги, намалювали малюнки, написали побажання.

Велика подяка вчителям, які вкладають свою душу в цих діток. Такі вкарбовані слова на малюнках та оберегах від буковинських діток: Повертайтесь з ПЕРЕМОГОЮ! Бережіть себе воїни! Ви нам потрібні живими!

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ