Половину тепловиків буде звільнено, а тарифи на тепло для чернівчан зростуть удвічі (+Фото)

0
627
Загрузка...

Про це та інше стало відомо сьогодні на брифінгу директора КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександра Меленчука.

коли будуть введені нові тарифи, Олександр Меленчук ще не знає, оскільки «Чернівцітеплокомуненерго» поки не отримало постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

“За опалювальний сезон ми не наростили жодної копійки боргу за газ. Це сталося вперше за можливо десяток років. Що не можна сказати про електроенергію, – зазначив Олександр Меленчук. “Ми маємо проплатити за електрику більше 5 млн.грн.”

Хоча завдяки теплій зимі борг вдалося скоротити, однак, з іншого боку, сприятливі погодні умови спричиняють зменшення проплат з боку населення.

Взагалі упродовж цього опалювального сезону «Чернівцітеплокомуненерго» виробило і продало теплової енергії на 30% менше, у порівнянні з минулим роком.

Скоріше всього, у 2015 році реконструкція мереж відбуватися не буде. Крім, того на період між опалювальними сезонами буде звільнено більше половини працівників підприємства, щоб розвантажити зарплатний фонд.

Хоча завершення опалювального сезону, за словами О. Меленчука, планується 31 березня, однак, якщо впродовж трьох днів середньодобова температура в місті становитиме більше восьми градусів тепла, то центральне опалення вимкнуть достроково.

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ