Ще один чернівецький спортсмен пішов добровольцем в АТО

0
1552
Олександр Паламарюк і Валентин Філіпчук (праворуч)
Загрузка...

Полку спортсменів серед добровольців, які подалися в цей непростий час захищати Батьківщину, прибуло – у четвер, 12.02.15, друзі провели на фронт капітана хокейного клубу «Чернівецькі пінгвіни» і футболіста «Дрім-Тім» Валентина Філіпчука.

 

Про це fakty.cv.ua повідомив колега по команді Валентина (і у футболі, і в хокеї) – екс-керівник облмолодьспортуправління Олександр Довганич.

Лідер атак ХК «Чернівецькі пінгвіни» (а раніше – і ФК «Дрім-Тім») пішов до війська добровольцем. І попросився у 80-ту окрему аеромобільну бригаду ВДВ, де вже перебуває його друг – альпініст Олександр Паламарюк. Валентин буде у розвідці. Поки що відправили в «учебку» в Житомир, а далі – в зону АТО. До слова, навчання, за неофіційними даними, триватиме для Валентина менше, ніж зазвичай – він розраховує відправитися для виконання подальших завдань в зону АТО разом із командою Паламарюка, який теж поки що готується в Житомирі.150212-Filipchuk-ATO-Dovganych

Нагадаємо, що Валентин Філіпчук був не лише капітаном ХК «Чернівецькі пінгвіни» (після Павла Польового), а й одним з лідерів команди. У хокей він навчився грати… в Монголії, де довелося трохи пожити в дитинстві. А продовжив «хокейну школу» на чернівецьких озерах.

До війська Валентина проводжали друзі та рідні.

Respect! І бажаємо нашим спортсменам-«атовцям» повернутися якнайшвидше додому здоровими і з перемогою!

Георгій МАЗУРАШУ, fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ