Активіст Євромайдану: Ця влада пригнічує нас ще більше, ніж режим Януковича…

1
715
Загрузка...

Кажуть, що під час війни не можна критикувати владу… Але реально все більше українців вважають цей «аргумент» насправді просто «відмазкою», таким собі «прикриттям» від народного гніву, який нова влада, на жаль, теж вже заслужила сповна…

 

Ми вже розміщували різку заяву керівника ГО «Патріотична Громада Буковини» Ігоря Жижияна, який, зокрема, розказав шокуючі факти про автомайданівця Олексія Коломійця, а також назвав Бурбака «жалюгідним блазнем»…

На це fakty.cv.ua отримали не менш серйозну заяву від активіста Євромайдану Степана Терновецького.

Аби хтось не сприймав це як якусь «антиукраїнську діяльність», можна зауважити, що, приміром, депутат обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Гоменюк, якого навряд чи хтось міг би запідозрити у непатріотизмі, на своїй сторінці в соціальній мережі написав: «Це АТО? Чи війна? Це знищення патріотів…»

Невже нова влада, яка добралась до «корита» на крові патріотів, не боїться, що її «винесуть», як «винесли» і Януковича і Ко? Утім, «і Ко» тут поняття умовне, адже багато хто із «і Ко» благополучно знайшли собі тепленькі місця і при «новій» владі…

Загалом, на думку вже багатьох-багатьох свідомих українців, «нова» влада, на жаль, більше розчаровує, ніж виправдовує надії Майдану… І трагічні події на сході України, великою мірою, на совісті вже й «нової» влади. А якщо не помиляються ті, які припускають, що це все кровопролиття задумане і підтримується не лише режимом Путіна, а й новим українським режимом, який, можливо, лише вдає з себе супер демократичного і проєвропейського, а насправді просто задався ціллю знищити найсміливіших патріотів України, які становлять потенційну загрозу для системи і для «солодкого життя» владно-олігархічної верхівки?..
Дуже не хотілось би, щоби це було так… Але… Задумайтесь самі… Ціною стількох життів патріотів, стількох зламаних доль зігнали з «трону» Януковича, раділи і сподівались, що нова влада точно не розчарує, як після Майдану-2004/05. А що отримали? Втрачений Крим, жахливе кровопролиття на сході країни, обвал гривні, знищення середнього бізнесу, скорочення робочих місць – збільшення безробіття, страшенне падіння рівня життя пересічних громадян, відсутність реальних реформ… І це все на фоні «залізної відмазки» на всі проблеми: «що ви хочете – війна»… «Війна», яка у нас досі називається антитерористичною операцією. А яка логіка в тому, щоби залучати мобілізованих для участі в антитерористичній операції? – зазначав зірковий співак Кузьма «Скрябін», який, на жаль, загинув 2 лютого в автокатастрофі… (при чому не без «загадкових обставин»).

Владна верхівка й надалі безсовісно спекулює на патріотизмі співвітчизників, сіє ворожнечу серед українців, не менш вміло, ніж Кремль у проросійських регіонах, «зомбує» громадян, переконуючи, що немає ніякого іншого виходу з кризи на сході, крім як воювати… І у цьому переконує влада, яка, власне, найнята народом якраз для того, щоби забезпечувати вирішення будь-яких можливих конфліктів дипломатичними засобами! І, як відмічають прості українці, представники владної верхівки своїх синів, близьких рідних на передову не відправляють чомусь… (хіба за винятком піар-сюжетів про «участь в АТО», і то зрідка) Вони що – не патріоти України? Зате тих, які раптом задумуються, а чи треба сьогодні воювати на сході України, якщо тамтешнє місцеве населення у більшості своїй не бачать свого майбутнього у складі України, одразу через теж «зомбування» і маніпуляції на грунті «сліпого патріотизму» записують у вороги. Тобто або сліпо віриш «новій владі» і йдеш на смерть в догоду амбіціям владної верхівки, або – «ворог». При цьому «великі економісти» досі не спромоглися придумати, як використовувати на потреби армії робочі руки тих, які «військовозобов’язані», але з різних причин не можуть, або не хочуть воювати (наприклад, за станом здоров’я, або через релігійні чи особисті переконання, які не дозволяють брати в руки зброю, стріляти, вбивати, завдавати іншої шкоди людям тощо). Бо, певно, «так» насправді переживають за цю ж роботу на справу підтримки армії і зміцнення обороноспроможності країни… А на Буковині навколо теми мобілізації ще й «національну карту» намагаються «розіграти»… Це теж задля щасливого майбутнього України, в якій мають у мирі і злагоді жити всі громадяни цієї країни, незалежно від національного походження, віросповідання і т.п.?..

То, може, правий пан депутат Михайло Гоменюк, що це просто «знищення патріотів»?.. І це він висловив публічно, а багато хто боїться вголос про це сказати… Але в народі така думка побутує достатньо масово вже…

Невже близиться Третій Майдан?.. Чи, може, «нова» влада все-таки схаменеться?..

Степан Терновецький (активіст Євромайдану):
Ця влада намагається нас «злити» і повернути режим банди Януковича

«Ігоре (до Ігоря Жижияна – fakty.cv.ua), ти про які особи, з якими стояв, під кулями, на Майдані, і які продалися за кістку кинуту із барського столу пишеш? 18, 19, 20 лютого я не бачив на барикадах Бурбака чи Коломійця, або того ж Лисича Миколу, який стояв біля пішоходного переходу, коли ми проводили акцію, і переконував всіх, що ми робимо незаконні речі! Треба, мовляв, йти до Зінченка і з ним вести переговори!

18 лютого, після страшних побоїв, перед вечером, коли ми вже знали, що «Беркут» буде йти на зачистку Майдану, готувалися до бою! Перша наша зброя була «Коктейль Молотова», але бензину було дуже мало, тоді я пішов шукати необхідного. Коли я зустрів Фищука Олександра Георгійовича, то зрадів, подумав, що є кому нам допомогти! Я попросив його, щоб він достав каністру бензину! Він постояв, подумав, та й каже: «Я не знаю де можна знайти, хіба може попитаю у інших депутатів». Ми разом зайшли за сцену Майдану, де було багато нардепів та їхніх помічників. У них був гарний настрій, бо вони сміялися, а мені було не до сміху! Після декількох хвилин ходіння межи своїми, Фищук повернувся і сказав, що бензину немає! Я бачив велику кількіть депутатів на джипах з київськими номерами, які приїздили на Майдан, які б при бажанні Фищука поїхали та привезли нам бензину! Та їм було байдуже!

Опозиційні депутати, які нібито представляли інтереси народу, вели подвійну гру! Так само як і Коломієць, Лисич, Роман Хобзей та інші представники політпартій, депутати яких сижуть в облраді разом з Гайнечеру!
За минулий рік ми мали змогу перевірити наших патріотів. Я свій Майдан Гідності завершив 20 лютого, коли дізнався, що Вася Дробот та Вася Бевцик поранені, я знайшов транспорт і доставив їх до Чернівців. Тоді зі мною був і Руслан Мельник, і Саша Шевчук, Женя Житарюк, Олег Ревега та багато наших Рухівців Буковини, вони справжні патріоти, які не повтікали по теплих готелях ночувати, а стояли на барикадах і постійно відбивали атаки злочинного «Беркута».

Після того, як ми приїхали додому, я думав, що нова влада буде цінити наші заслуги, буде відзначати тих, хто був поранений, бо ми ж похоронили наших двох Буковинців, Героїв Небесної Сотні! А ці двоє (Дробот і Бевцик) також могли бути мертві, так само як і я… 19 лютого пізно ввечері, не знаю яка була година, я розносив коктейлі по барикаді від вул, Інституцької, раптом в лівий бік обличча відчув удар! Я зупинився, трохи постояв, зрозумівши що мене вгатила резинова куля, яка крутилася біля мене на землі, подякувавши Богу що куля не свинцова, а то б рознесло голову, я побіг за коктейлями!

Чому ця «нова» влада нас не поважає? Завдяки нам вони зараз на посадах!
Ні Дробота з Чернівців, ні Бевцика з Давидівців Кіцманського р-ну ніхто з влади на день Незалежності не привітав! Хіба так би мало бути?

Так що я переконався в черговий раз, що такі політпартії, лідери яких прийшли з «кулявлобом» керувати Україною (а це Яценюк, Тягнибок-Мохніцький, Кличко, Кубів, і, на жаль, той самий Порошенко, який розповідав і розповідає гарні казочки народу України!), всі вони є проектами Кремля! А тому вони є зрадники продажні, які прислуговували бандитській владі! Вони не дають можливість запрацювати антикорупційному бюро, тому що ще не сформували цю команду «зі своїх», котрі будуть «кришувати» своїх мільярдерів – найбільших корупціонерів України, які при Кучмі розпочали свою кар’єру, отримавши можливість стати мільйонерами, а потім і мільярдерами!

А тому висновок простий, ця «кулявлобівська влада» нас намагається «злити», і повернути режим банди Януковича, але пригнічуючи нас ще більше, ніж це було при попередніках! Яценюк свідомо підвищує вартість долара, підвищує ціни на продукти першої необхідності! Минулого року нинішня влада в черговий раз довела факт зради, продавши за копійки стратегічний об’єкт «Чернівціобленерго» головному ворогу України, москалю Бабакову, депутату москальської думи!
Влада, яка дбає про зміцнення незалежності країни, не буде віддавати стратегічні об’єкти ворогу!

Робіть висновки! Чи має право ця «влада кулявлобів» керувати Україною??? Ні!!!!!!!!!!!!!
А тому гуртуймося, шановні патріоти! Треба наводити порядок на Буковині! Треба терміново збирати Майдан!
Слава Україні!»

fakty.cv.ua

Майдан (Чернівецький промінь). Степан Терновецький, Ігор Жижиян
Зрада Буковини! Нас кинули!

***

Свідок аварії: смерть Кузьми – не випадковість (відео)

Загрузка...

1 коментар

  1. Сміливі люди ці Терновецький і Жижиян. І Забродський теж. Не боїтеся що новий режим сфабрикує кісь справи кримінальні проти вас аби позбутися за відвертості ваші?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ