(+18) Забродський про депутатський запит Бурбака: Нехай він поцілує мене в дупу

2
1132
Загрузка...

Телеведучий і громадський діяч Василь Забродський прокоментував «засвічений» в інтернеті депутатський запит Максима Бурбака щодо якнайшвидшого розслідування кримінального провадження проти нього.

 

У депутатському запиті йдеться про те, що «4 березня 2013 року до службового приміщення народного депутата України, яке знаходилось за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 31, 3 поверх, офіс №18, незаконно проник, шляхом знищення майна (розбив скляні двері) громадянин Забродський В. І. та виніс деяке майно з приміщення…»

(повний текст дивіться на фото нижче)

На прохання fakty.cv.ua, Василь Забродський прокоментував своє «незаконне проникнення», про яке пише у запиті народний депутат: «Як і чому я опинився в громадській приймальні Бурбака? Там був офіс ТВА, який я орендував. Під час відомих подій вони повісили табличку, що це громадська приймальня Бурбака. Пригадую, хтось ще перевісив було ту табличку на туалет з тих дверей. Я зайшов до кабінету, бо треба було забрати договір оренду цього приміщення, щоби мати його на слідстві. Вони подали заяву, відкрили провадження. Чим це закінчилось? Я показав договір оренди і справу закрили, крапка.

Взагалі кримінальних проваджень було втричі більше, я їм допомагаю – нагадую про них розміщеним на сторінці в ФБ малюнком.

А взагалі хай він поцілує мене в дупу, прямо з трибуни Верховної ради. Прямо приїду під Верховну раду туди і підставлю. Правда, якщо дружина дозволить, щоби всякі цілували мене (сміється – авт.)»

Від редакції. Цікаво, невже у народних депутатів немає важливіших пріоритетів, ніж розслідування «на біс» таких «смішних» справ проти політичних опонентів?..

Може, пора вже братися за якісь справді серйозні резонансні справи. Бо ж стільки вже наговорили про попередній бандитський режим, але чомусь не чути, щоби бандитів тих карали, довівши прозоро і без політичних пристрастей їхні злочини… Не вміють «нові старі» чи й не збираються, бо, можливо, секрет у тому, що «рука руку миє» і насправді «нові старі» прикривають «папєрєдників», маючи свої кулуарні домовленості? Невже і цього разу «Бандитам – тюрми» залишиться лише в гаслах і пустих балачках?..

fakty.cv.ua

Burbak-zapyt-Zabrodsjkiy (5) Burbak-zapyt-Zabrodsjkiy (4)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

P.S. від Василя Забродського: «Справа була закрита за відсутності складу злочину. Майном, яке я виніс, і був цей договір з додатками. І Бурбаку це відомо. Інколи я задаюсь питанням, а чи не довбой… він? При своєму розумі?»

Zabrodsjkiy-ugoda-2 Zabrodsjkiy-ugoda-1

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ