Знімати чи не знімати зірку Ані Лорак на «Алеї зірок» у Чернівцях? (опитування!)

5
1833
Загрузка...

Комісія розглядає питання щодо механізму ймовірного зняття зірки (люку) співачки Ані Лорак на «Алеї зірок» у Чернівцях. Вирішити долю зірки мають на сесії міської ради.

 

Зірку Ані Лорак на «Алеї зірок» на Театральній площі у Чернівцях, як нагадує «Місцевий час» на 5 каналі, встановили у 2008 р. за те, що вона прославила Буковину і Україну на «Євробаченні», здобувши там друге місце.

Але її поведінка під час подій на Євромайдані та АТО «збурив» народ. Депутат міської ради Олена Калмикова після того, як Кароліна Куєк поїхала до Москви на церемонію «Золотий грамофон» в листопаді 2014 р. виступила на сесії з пропозицією позбавити буковинку зірки.

Правда, для цього треба внести зміни в документацію, бо поки що немає механізму як забрати зірку, адже досі зірки лише встановлювали, а не забирали. Цим займається спеціальна комісія. І не всі члени погодилися з такою пропозицією.

Член комісії Василь Бобик, зокрема, запропонував проводити громадські слухання, голосування і т.п. Мовляв, від позиції людей все одно нікуди не дітися…

До кінця тижня комісія обіцяла внести свої пропозиції щодо змін в Положення. А на наступній сесії долю зірки-люку Ані Лорак мають вирішити депутати міської ради.

Портал fakty.cv.ua вирішив теж долучитися до вивчення позиції буковинців щодо цього питання, яку пропонуємо висловити у відповідному опитуванні.

Попутно ми спробували знайти відео підтвердження негативних висловлювань Ані Лорак про Євромайдан або АТО. З цим виникли певні проблеми, тож якщо хтось знайде такі підтвердження, просимо або залишити відповідне посилання в коментарях, або відправити на e-mail: fakty.cv@gmail.com (дякуємо!)

***

Знімати чи не знімати зірку Ані Лорак на «Алеї зірок» у Чернівцях?

Результати

Loading ... Loading ...

***
1+1 (з 6.35 – Ані Лорак про Євромайдан)

***
Про зрив концерту в Одесі

***

Ані Лорак присвятила пісню бійцям АТО

***
Клуб «Ібіца» післе концерту Ані Лорак перерахував 100 тис. грн. на АТО

***

Загрузка...

5 КОМЕНТАРІ

 1. Буковина має багато талановитих людей ! І ті таланти є і в садочках і школах вже !!!
  То ж не будемо перетворювати гарну справу на фарс. Алея то гарна справа !
  Але то не є “алея талантів”, то є алея людей достойних !!!
  Відмивання грошей бездумно і безоглядно – не є достойною справою.
  Це лише є справа збагачення вузького кругу людиняточок !
  І останнє ! Обціловуватись з бридкими ярими ворогами України кабзоно-табачниками (фу) лиш задля грошей – то вже зовсім нема совісті. Слів не вистачає.
  То про які там зірки на алеї ???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ