Запрошуємо 29 січня на благодійний патріотичний вечір «Пам’ятай про КРУТИ!»

1
651
Загрузка...

У четвер, 29.01.15, у Чернівцях відбудеться акція пам’яті Героїв Крут, учасниками якого будуть легендарні особистості.

 

Початок – о 18:30 у Центральному Палаці культури (Театральна площа, 5).

На акцію пам’яті Героїв Крут завітають автор легендарного «Чорного ворона» Василь Шкляр, та голоси Майдану – гурт «Тарута» і лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк. Збиратимуть кошти для родини загиблого волонтера-чернівчанина.

Хоча минуло майже ціле століття з дня бою під Крутами, подвиг київських студентів та бійців вільного козацтва, які протистояли удесятеро більшій більшовицькій армії, і нині надихає та додає патріотизму українцям. Приклад героїзму юних студентів суголосний з нинішніми подіями на сході України. Тож, вшануймо разом пам’ять героїв минулого, та підтримаймо боротьбу сучасних українських лицарів.

На вечорі у Чернівцях виступить Василь ШКЛЯР – один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників.

Музичну частину патріотичного дійства наповнять учасники київської етно-рок фундації «ТаРута» – Євген та Олена РОМАНЕНКИ, Ярина ТОВКАЙЛО. Виступить також лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій ВАСИЛЮК.

На вечорі «Пам’ятай про КРУТИ!» відбуватиметься благодійний збір коштів для родини загиблого на сході волонтера Романа Шлюсара (у рамках акції “Мистецька скринька волонтера”).

29 січня. 18:30. Центральний Палац культури м.Чернівців

(Театральна пл.5).

Вхід за доброчинними внесками

Організовує вечір ГО «Об’єднання Самопоміч» (Чернівці) за підтримки Товариства українських студентів-католиків «Обнова», туристичної громадської організації «Палітра Буковини», ВО «Буковина-Українському війську».

Контактна особа – Наталія Гусак (09588120380).

***

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ