Акція: Дітям учасників АТО – пільгове плавання, безкоштовне катання на ковзанах і т.д.

2
516
Загрузка...

Дітям учасників антитерористичної операції (АТО) пропонується оздоровлюватися і займатися спортом у Чернівцях на «особливих умовах».

 

Відповідну ініціативу обласного центру «Спорт для всіх» (SportBuk.com) вже підтримала низка приватних спортивних клубів і закладів м. Чернівців.

Наприклад, власник «Льодового майданчика» Павло Польовий пропонує безкоштовне катання на ковзанах для дітей учасників АТО, але, зрозуміло, організовано – через «Спорт для всіх».

Дві секції плавання («Титан» і «Еліт») виявили готовність тренувати цих діток зі знижкою 50% (а в окремих випадках, можливо, і на інших умовах). У «Титані» зі знижкою можуть плавати і дорослі – в оздоровчих групах, які вже організовані в співпраці відповідного фітнес-центру та ОЦ «Спорт для всіх».

Загалом, наразі більшість приватних спортивних клубів і закладів дали згоду підтримати цю акцію, адже розуміють, що треба різними способами підтримувати не лише наших патріотів, які ризикують життям на передовій, а й їхніх близьких.

У деяких клубах і закладах готові запропонувати ексклюзивні умови і дружинам, братам/сестрам, батькам учасників АТО.

Зрозуміло, що в державних спортивних школах всі діти, а не лише учасників АТО, мають можливість займатися безкоштовно. Хоча реально безкоштовними є не так багато секцій (на кшталт легкої атлетики). Але у цьому акційному проекті мова про заняття у приватних спортивних клубах і закладах, в яких, зрозуміло, послуги платні.

На даному етапі важливо з’ясувати поіменно дітей, підлітків і дорослих, які мають бажання скористатися цими пільговими пропозиціями. Тож просимо повідомити про це облцентру «Спорт для всіх» за наступною формою:

прізвище, ім’я –

дата народження –

місце навчання (для дорослих – роботи) –

вулиця або мікрорайон проживання –

контактний телефон –

прізвище, ім’я учасника АТО (вказати і ступінь родинності) –

вид спорту, яким хотіли би займатися –

 

Дехто на першому організаційному етапі цікавився, мовляв, яким чином буде підтверджуватися статус учасника АТО у цьому проекті. Коли є офіційне підтвердження, – питання знімається, зрозуміло. В інших випадках підтвердження буде. Як кажуть, в межах розумного (аби не було сумнівів у тих, які надають пільгові умови).

Прохання повідомляти про цю акцію знайомим, які потенційно можуть скористатися цими пропозиціями.

Довідки: e-mail: sportbuk@gmail.com, тел. (099) 189-89-14, (050) 841-61-33.

 

Принагідно пропонуємо приєднатися до цієї акції спортивним клубам та закладам, які ще не долучилися. Справа ж актуальна, патріотична, корисна і, зрештою, Добра і Божа. Спільними зусиллями!;)

Георгій МАЗУРАШУ,
директор ОЦ «Спорт для всіх»

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ