Вулиця Б.Хмельницького колись буде відремонтована?

0
426
Загрузка...

Станом на 18 грудня роботи з реконструкції дороги на вулиці Б.Хмельницького так і не розпочато.

За повідомленням прес-служби міської ради  ТОВ «Виробничо-.будівельне підприємство «Укргазкомплект», яке на тендері отримало право на виконання робіт з реконструкції дороги на вулиці Б.Хмельницького, попереджено про порушення умов договору.
Відповідно до умов зазначеного договору, укладеного 18 листопада цього року, підрядник зобов’язувався розпочати роботи на зазначеному об’єкті у період з 20 до 30 листопада ц.р.
Згідно графіку виконання робіт на вказаному об’єкті, який розробив підрядник і був затверджений замовником, на об’єкті передбачено було виконати наступні роботи:

• 1-10 грудня – розбирання бортових каменів та основи, установка борту та огорожі для турнікетів.
• 11-20 грудня – влаштування перехрещень, примикань, колодязів. Підрядник також повинен був розпочати роботи з влаштування щебеневої основи та тротуарів і завершити їх до 20 січня 2015р.

Директору підрядної організації ТОВ «УКРГАЗКОМПЛЕКТ» В’ячеславу Опанасенку було направлено два листа про необхідність прискорення початку виконання робіт на зазначеному об’єкті.
Представника підрядника на зустрічі з міським головою попереджено, що у разі подальшого порушення термінів виконання робіт, замовник залишає за собою право розірвати угоду та оголосити новий тендер.

Антоніна Ходорко, Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ