Увага! Міліція просить допомоги у мешканців Чернівців

0
456
Загрузка...

Чернівчан просять спільними зусиллями вичистити місто від функціонуючих і досі підпільних гральних автоматів. 

Як повідомляє  СЗГ УМВС України в Чернівецькій області: “Вчора, в деяких засобах масової інформації з’явилася інформацію про те, що нібито у місті підпільно працюють декілька азартних закладів. Співробітники УМВС України в Чернівецькій області оперативно відреагували на публікацію.

Як повідомив начальник Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернівецькій області Вадим Мельник, за адресами, які вказані в публікаціях одразу виїхали правоохоронці. Міліціонери провели відповідні оперативно-розшукові заходи, також поспілкувалися із мешканцями прилеглих будинків. У результаті з’ясувалося, що заклади за даними адресами закриті і не функціонують.

– Ми вдячні небайдужим громадянам за уважність та спостережливість. Переконаний, що Ваша інформація допоможе нам викорінити гральний бізнес із території Буковини. Тож, якщо у вас є підозри, що хтось займається такою діяльністю або Вам відомі адреси закладів, де надають послуги азартних ігор, негайно телефонуйте за телефонами “гарячої лінії”(0372) 59-16-83 або “102”. Гарантую, реакція працівників міліції на таку інформацію буде швидкою і безкомпромісною – зазначив керівник підрозділу.

Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ