Чернівецький спорт очолив екс-гравець «Буковини» Дмитро Макаренко

0
1012
Дмитро Макаренко
Загрузка...

Думали-гадали, хто ж може замінити багаторічного керівника міського спорту в Чернівцях Святослава Дяконюка, який з 01.12.14 вийшов на пенсію, і все-таки не вгадали:)

 

Багато прізвищ фігурувало в контексті спроб спрогнозувати ймовірних кандидатів на посаду начальника управління по фізичній культурі та спорту. Відповідне голосування, яке проводили на порталі SportBuk.com, з мінімальним відривом виграв зірковий Іван Гешко, який нині очолює обласне відділення НОК України. Лише 2 голоси йому програв колишній гравець «Буковини» Олег Чорний, який є заступником директора футбольної ДЮСШ міськспортуправління. Але новим керівником міського спорту став інший колишній футболіст «Буковини», який якраз і не фігурував в кандидатах. Це – Дмитро Макаренко (10.02.1981), який у 2002-03 роках захищав кольори «Буковини» (зіграв 7 матчів), а останнім часом працював в міському департаменті економіки. Паралельно Дмитро продовжує виступати в аматорському футболі. Останні сезони грав за «Автоплазу» в чемпіонаті Чернівців.

А ще не зайве буде згадати, що Дмитро – син знаного у волейбольних колах Василя Дмитровича Макаренка, який багато років фактично виконував обов’язки керівника обласної федерації волейболу (будучи офіційно заступником голови).

Щож, вітаємо Дмитра Васильовича з призначенням і бажаємо плідної роботи на благо чернівецького спорту!

Про це призначення сам міський голова Олексій Каспрук повідомив 2.12.14 на своїй сторінці в соціальній мережі. І пояснив певну «несподіваність» цього кадрового ходу:

«Видав розпорядження про призначення начальника управління питань фізичної культури та спорту.

Святослав Васильович Дяконюк, якій багато років очолював міський спорт, вийшов на заслужений відпочинок.

Так сталось, що згідно процедур в.о. призначити неможливо, так як заступника він не мав, а сторонню людину на чисту вакансію не призначають. Процедура прийняття працівника за конкурсом займає до 2,5-3 місяців. Зрозуміло, що на такий термін зупинити господарську та фінансову діяльність закладів управління неможливо. Єдина альтернатива – це переведення на цю посаду іншого працівника органу місцевого самоврядування.

Відрядив керувати цим підрозділом колишнього футболіста «Буковини» Дмитра Макаренка, який працює в департаменті економіки в управлінні соціально-економічного розвитку. Сподіваюся, що він зуміє не лише знайти спільну мову із спортивним активом міста, а проаналізувати ефективність використання комунальних спортивних споруд, разом з громадськістю розробити комплексу програму розвитку фізкультури та спорту, залучення до занять спортом широкого кола молоді, відродити історичні спортивні традиції Чернівців. Призначення для Дмитра випробувальне. Від ідеї проведення конкурсу на цю посаду не відмовляюся. Але для його організації потрібен час і окремі структурні зміни. Дмитро і спортивна громадськість мають це врахувати та готуватися. Конкуренція – це завжди двигун розвитку. Тож очікуємо цікавих ідей і пожвавлення у місті спортивного життя!»

SportBuk.com

***

Дяконюк Святослав Васильович

***

ГЕШКО Іван Тарасович

***

Міністр Булатов спростував інформацію про припинення фінансування ДЮСШ

***

Проект нового Закону України Про фізичне виховання та спорт (для обговорення)

***

«Спортивна реформа-2014»: Позитивні зміни чи збільшення витрат на бюрократію?

***

Фізкультура і спорт в Україні: які зміни потрібні/можливі централізовано і на місцях?

***

Фото: На змаганнях у Чернівцях – найбільше міністрів «на квадратний метр»

***

Фото: Міністр Булатов і зірковий Гешко підтримали оздоровчий флешмоб у Чернівцях

***

Міністр молоді та спорту – Дмитро Булатов (біографія і зв’язок зі спортом)

***

Особливості і перспективи розвитку системи управління сферою фізичної культури і спорту

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ